ESO İş Sağlığı ve Güvenliği - ELAZIĞ

Basında Biz

16 Ağu

ESO İş Güvenliği Yayında..

ESO İş Güvenliği web sitesi www.esoisguvenligi.com yayında.. Web sitemizi takipte ederek kurumumuzdaki son güncellemelerden haberdar olabilirsiniz.

15 Tem

İş Sağlığı ve Güvenliği Toplantısına Katıldık

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşar Yard. Sn. Mazhar Yıldırımhan’ın katılımıyla Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından organize edilen İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili toplantıya ESO Osgb olarak katılarak sektörümüzün sorunları hakkında bilgi alışverişinde bulunduk.

14 Ara

ESO OSGB Yangın Tatbikatleri Devam Ediyor..

ESO OSGB Yangın Tatbikatleri Son Sürat Devam Ediyor.. Adana ‘ki vahim yangın olayından sonra firmamız olarak yangın tatbikatları dahada önem kazandı. Yangın sırasında yeterli müdahalelerin yapılabilmesi çalışanlara birebir eğitimler verilmektedir.

24 Ağu

İş Güvenliği Cezası 18 Bin Lira!

Az tehlikeli sınıfındaki işyerleri için de İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası yürürlüğe bugün girdi. Her işletme büyüklüğüne göre İSG hizmeti almak zorunda olacak.

04 Haz

Egitim Seminerlerimiz Yerel Basında..

İş Sağlığı ve Güvencesi eğitim seminerlerimiz yerel basında yer aldı. İl Özel idaresi Genel Sekreterliği bünyesinde çalışa tüm kurum ve personeline hafta başından beri grupla halinde İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda Eğitim Semineri veriyor. 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu gereği; Az tehlikeli sınıfta yer alan iş yerlerinde yıllık 8 saatlik eğitim, (3 yılda bir) Tehlikeli sınıfta yer […]